Haberler
KONYA ŞEKER ÇALIŞANLARI BAYRAMLAŞTI
Konya Şeker çalışanları olarak geleneksel bayramlaşma törenimizi kampüsümüzde gerçekleştirdik. Başkanımız Ramazan Erkoyuncu, personelle tek tek bayramlaştı.
Anadolu Birlik Holding çatısı altındaki tüm iştiraklerin, geleneksel bayramlaşma töreni Konya Şeker Kampüsünde gerçekleştirildi. Törene PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, yönetim kurulu üyeleri, Anadolu Birlik Holding üst yönetimi, Konya Şeker Fabrikası üst yöneticileri, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Mütevelli heyeti başkanı, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü, tüm fabrikaların müdürleri, fabrika ve tesislerden temsilci olarak gelen işçiler ve personeller katıldı.

Konya Şeker Ailemizin geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni yine yoğun bir katılıma sahne olurken, Başkanımız Ramazan Erkoyuncu ve yöneticilerimiz ilk mesai gününde personelle tek tek bayramlaştı. Sıraya giren personellerde bir birini tebrik etti. Tüm personelin Ramazan Bayramını tebrik eden Başkan Erkoyuncu, yaptığı konuşmada, "Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz Ramazan ayını ve Ramazan Bayramını geride bıraktık. Bayramlar; manevi duyguların arttığı, insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı çok müstesna günlerdir. Bu mübarek günlerin ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm çalışanlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. 10 bine yakın çalışanımızla ilk günkü azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürecek, başarılarımızı günden güne artıracağız” dedi.


Konuşmanın ardından Başkan Erkoyuncu, personelle görüşerek bayram sevincini paylaştı.